Dzień Drzwi Otwartych za nami – ponad 600 zainteresowanych i cztery godziny kompleksowej prezentacji Uczelni

13.03.2018

Instytuty i zakłady dały z siebie naprawdę dużo były pokazy, prezentacje, prelekcje, konkursy i występy, w które zaangażowani byli prawie wszyscy. Ponad 600 uczniów szkół średnich z Sanoka i okolic miało okazję przyjrzeć się naszej uczelni, porozmawiać z wykładowcami, zasięgnąć informacji o kierunkach studiów  i to z pierwszej ręki, a także dowiedzieć się wszystkiego na temat tegorocznej rekrutacji. Kolorytu imprezie dodawały uczelniane orły chętnie pozujące do zdjęć, a także studenci pomagający ogarnąć imprezę poubierani w firmowe koszulki. Na koniec odbył się poczęstunek na dziedzińcu  po takim intensywnym dniu kiełbasa z grilla smakowała wyjątkowo dobrze. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego święta uczelni  bez Was by tego nie było! Obejrzyjcie fotorelację na profilu uczelni na Facebooku.