XIX zakończenie lata w Rudawce Rymanowskiej za nami.

27.08.2019

XIX zakończenie lata w Rudawce Rymanowskiej za nami.

Jak co roku niezmiennie od początku swego istnienia Instytut Gospodarki Rolnej i Leśnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku z dyrektorem dr inż. Mateuszem Kaczmarskim na czele promuje naszą Uczelnię podczas tego nie lada wydarzenia.

I tym razem tłumy przybyłych miały możliwość zapoznania się z ofertą sanockiej PWSZ pod uczelnianym namiotem, gdzie Instytut Gospodarki Rolnej i Leśnej przygotował szereg atrakcji tak dla dzieci jak i dorosłych. Akurat na tego typu imprezie nie mogło zabraknąć uczelnianych krówek, malowanek z krowami w roli głównej dla najmłodszych uczestników wydarzenia.

Po raz pierwszy w tym roku nasza uczelnia ufundowała nagrody dla uczestników konkursu podczas wystawy bydła simentalskiego. A było o co walczyć –  najlepsi hodowcy mianowicie otrzymali pięć voucherów na wyjazd studyjny do austriackiego Tyrolu, w ramach projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz rozwoju obszarów wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie pn.: „Transfer innowacyjnych rozwiązań w sektorze rolnym i leśnym z terenów górskich i podgórskich Alp do Karpat”, którego partnerem wiodącym jest Instytut Gospodarki Rolnej i Leśnej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku. Nagrody wręczył dr inż. Mateusz Kaczmarski, dyrektor rzeczonego instytutu.

Gratulujemy i życzymy udanego wyjazdu i pobytu studyjnego!

Fot. Tomasz Sokołowski

Galeria zdjęć

INSTYTUT GOSPODARKI ROLNEJ
I LEŚNEJ

UP. im. Jana Grodka w Sanoku
ul. Mickiewicza 21 38-500 Sanok
Budynek F, pok. 105, 106

Kontakt:
Dyrektor Instytutu 13 46 55 945
Sekretariat 13 46 55 944
gospodarka.rl@pwsz-sanok.edu.pl